Smart Octane - ZVOil
15691
rtl,portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15691,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive,elementor-default
 

Smart Octane

سوخت مناسب یکی از عوامل بسیار مهم و تاثیر گذار در شتاب گیری ، قدرت و نیز سالم ماندن موتور است.
سوخت مناسب برای یک موتور با پارامترهای تعریف شده سوختی است که دارای ساختاری مناسب برای آن پارامترها باشد بدین گونه که سوخت مناسب باید در زمان مشخص در موتور بتوان احتراق در فشار خاصی را ایجاد نماید که در نتیجه بیشترین بازده را به ما می دهد.
اسمارت اکتان محصولی کاملا هوشمند دارای قابلیتهای خاص می باشد که این مهم را فراهم می سازد.
عواملی همچون شرایط جوی، ارتقاع از سطح دریا، میزان رطوبت و دمای هوا و سایر عوامل وابسته به موتور مانند ضریب تراکم بر احتیاج به عدد اکتان بالا تاثیر مستقیم دارد.
عدد اکتان را به ۲ روش می توان به دست آوردو اولین روش ، روش تحقیقی research Octane Number یا RON نامیده می شود و دمین روش ، روش موتوری Motor Octane Number یا MON نام دارد. تفاوت این دو روش در شرایط و پارامترهای محیطی متفاوت حین آزمایش بر روی بنزین می باشد.

تیم ما با تحقیق در ساختار مکملهای سوخت با رویکرد هوشمند سازی و از طریق تکنولوژی های روز اسمارت اکتان را در بسته بندی های استثنائی مطابق با آخرین استانداردهای آمریکا برای رقابت در بازارهای بین المللی علی الخصوص آمریکا و شرکت در مسابقات معتبر جهانی به عنوان حامی می باشد.
اسمارت اکتان کاملا هوشمندانه طراحی و تولید شده است و دارای ۷۰ آیتم امنیتی و حجم آن نطابق استاندارد آمریکا ۹۴۶ سی سی ، بطری آن از آلمینیوم یک تکه و در آن ۲ تکه جدا شونده همراه با سوپاپ ضد گاز می باشد.
این محصول اکتان بنزین را ۱۰۰ پوینت یا ۱۰ عدد اکتان کامل افزایش می دهد که بر اساس معتبرترین آزمایش ها و تست های انجام شده به شدت آلایندگی خروجی را کاهش می دهد.